تبلیغات
پیش بینی فوتبال
دهکده ترفند دهکده ترفند - سریع‌ ترین كدام است؟
 

سریع‌ ترین كدام است؟

نویسنده: Mohaddeseh موضوع: کامپیوتر، 

 

اگر برای خرید حافظه فلش به یك مغازه مراجعه كنید، انواع مختلفی از این حافظه‌ها را مشاهده می‌كنید كه هر كدام قیمت‌های متفاوتی دارند. برخی از این اختلاف قیمت‌ها ناشی از تفاوت در اندازه، شكل و زیبایی آنها با یكدیگر است و در برخی از موارد اختلاف سرعت خواندن و نوشتن، موجب اختلاف قیمت آنها شده است. اما به‌نظر شما چنین اختلاف سرعتی وجود دارد؟ و اگر چنین اختلافی وجود دارد چه‌طور می‌توان آن را بررسی كرد یا پیش از خرید با اطلاع قبلی اقدام به خرید حافظه مورد نظر كرد؟ همچنین اگر یك حافظه فلش در اختیار دارید و قصد دارید سرعت آن را با دیگر حافظه‌های فلش مقایسه كنید، به‌نظر شما انجام این كار از چه روشی امكان‌پذیر است؟سریع و آسان

نرم‌افزار ‌USBDeview‌ ابزاری كوچك، كم‌حجم و با روش كار ساده‌ای است كه قادر است این كار را برای شما انجام دهد.

كار اصلی این نرم‌افزار نمایش تمام دستگاه‌ها و وسایلی است كه به پورت یو‌اس‌بی رایانه متصل شده‌اند. اما علاوه بر این كار قادر است سرعت خواندن و نوشتن اطلاعات روی حافظه‌های فلش شما را نیز بررسی و نتیجه را با دیگر مدل‌های موجود مقایسه كند. برای انجام این كار می‌توانید به‌روش زیر عمل كنید:

ابتدا نرم‌افزار را نصب كرده و آن را اجرا كنید. در صفحه اصلی برنامه لیستی از اتصالات مرتبط با پورت ‌USB‌ را مشاهده می‌كنید. حافظه فلش مورد‌نظر را از لیست انتخاب كرده و از منوی فایل روی گزینه ‌Speed Test ‌ كلیك كنید. ‌‌در این مرحله پنجره‌ای برای شما نمایش داده می‌شود كه حاوی اطلاعاتی از حافظه فلش مورد نظر است. با تایید این اطلاعات و كلیك بر گزینه ‌Start Test‌ عملیات تست آغاز می‌شود.

توجه داشته باشید كه این نرم‌افزار برای تست سرعت خواندن و نوشتن اطلاعات در حافظه فلش، ابتدا یك فایل 100 مگابایتی را ایجاد و روی حافظه فلش شما كپی می‌كند سپس آن را مجددا به رایانه انتقال می‌دهد و به این ترتیب سرعت انتقال اطلاعات روی فلش (نوشتن) و همچنین سرعت خواندن اطلاعات از روی آن (خواندن) را بررسی می‌كند. پس توجه داشته باشید كه حداقل 100مگابایت فضای خالی روی حافظه فلش شما موجود باشد.

بهترین‌ها

در نهایت پس از انجام عملیات تست، پنجره‌ای باز می‌شود كه نتیجه را نمایش می‌دهد. در این قسمت نیز با انتخاب گزینه ...‌I agree to publish‌ و كلیك روی ‌Publish‌ نتیجه برای مقایسه با دیگر نتایج موجود به سایت این نرم‌افزار منتقل می‌شود. در سایت این نرم‌افزار نتیجه تست روی انواع حافظه‌های فلش موجود است كه به كمك آن می‌توانید به‌راحتی جایگاه حافظه فلش خود را در میان انواع مدل‌ها مشخص كنید. برای دانلود این برنامه رایگان و مشاهده تست سرعت در مدل‌های مختلف حافظه‌های فلش می‌توانید به سایت زیر مراجعه كنید:

http://usbspeed.nirsoft.net

 

() نظرات

پیش بینی فوتبال
پیش بینی فوتبال