تبلیغات
پیش بینی فوتبال
دهکده ترفند دهکده ترفند - پاك كردن تمامی user ها و برداشتن پسورد آنها و رفتن به administrator
 

پاك كردن تمامی user ها و برداشتن پسورد آنها و رفتن به administrator

نویسنده: Mohaddeseh

 

این روش كه با dos سرو كار داره یه كم پیچده هست ولی كاربردی می باشد. تمامی اطلاعات user ها اعم از پسورد آنها و تنظیمات خاص آنها در فایلی بدون پسوند با اسم sam در دایركتوری ویندوز به آدرس C:\WINDOWS\system32\config قرار دارد. حال یك فایل خام با همین اسم در دایركتوری ویندوز به آدرس C:\WINDOWS\repair وجود دارد این فایل تنها حاوی یك user administrator بدون پسورد می باشد.

اگه ما بتوانیم فایل sam را كه در C:\WINDOWS\repair قرار دارد را به جای فایل sam موجود در C:\WINDOWS\system32\config قرار دهیم یعنی replace كنیم تمامی user ها برداشته می شوند و تنها یك user administrator بدون پسورد برای ویندوز باقی می ماند البته با این كار درسته كه user ها پاك می شوند ولی پوشه Documents آنها همراه با اطلاعات داخلی آنها باقی می ماند.
دو روش برای انجام این كار وجود: روش اول اینكه اگر دو تا سیستم عامل داشته باشید می توانید توی یكی از سیستم عامل ها كه به آن دسترسی داشته باشید به دایركتوری ویندوز دیگر كه user های آن پسورد دارد رفته و فایل sam را مطابق آنچه كه در بالا گفته شده كپی كنید و سیستم را ریست كنید و وارد آن ویندوز پسورد دارد برودید اكنون شما مستقیما وارد administrator می شود و مدیریت سیستم در دست شما می باشد.
دومی اینكه با استفاده از یك فلاپی boot سیستم عامل dos را قبل از اینكه ویندوز بالا بیاد اجرا كنیم و دستور زیر را بنویسم و enter كنیم:
C:\> copy C:\WINDOWS\repair\sam C:\WINDOWS\system32\config
قابل ذكر است كه این كار روی هارد دیسك های sata قابل اجرا نیست و همچنین بر روی هارد دیسك های IDE با فرمت FAT قابل اجرا می باشد.

 

() نظرات

پیش بینی فوتبال
پیش بینی فوتبال