تبلیغات
پیش بینی فوتبال
دهکده ترفند دهکده ترفند - انتخاب محبوب‌ترین واژه برای جست‌وجوهای اینترنتی در سال 2009
 

انتخاب محبوب‌ترین واژه برای جست‌وجوهای اینترنتی در سال 2009

نویسنده: Mohaddeseh موضوع: کامپیوتر،  ترفند اینترنت، 

 


 
بحران اقتصادی همچنان بر سر بیشتر کشورهای دنیا سایه افکنده و در این میان، بیماری همه‌گیر آنفلوآنزای نوع A باعث بروز نگرانی‌های فراوان بین کاربران شده است. اما این جریان‌ها باعث نشده است تا محبوبیت اینترنت نزد کاربران کاهش پیدا کند و در این میان، یک بررسی جدید نشان داده است که نام "پادشاه موسیقی پاپ" یعنی "مایکل جکسون"(Michael Jackson) همچنان به عنوان محبوب‌ترین واژه در جست‌وجوگرهای اینترنتی محسوب می‌شود.


جست‌وجوگرهای اینترنتی گوگل، یاهو و AOL لیست محبوب‌ترین واژه‌های برای جست‌وجو در سال 2009 را منتشر کردند و در این میان مشخص شد، نام "مایکل جکسون" که در 25 ژوئن سال جاری جان خود را از دست داد همچنان به عنوان مهم‌ترین واژه برای جست‌وجوهای اینترنتی در بین کاربران عمومی برای این سه جست‌وجوگر اینترنتی بزرگ محسوب می‌شود.


"ماریسا مایر"(Marissa Mayer) مدیر مرکز ابزارهای جست‌وجوگر و تجربیات کاربری گوگل گفت: «در سال 2009 شاهد افزایش محبوبیت جست‌وجوگرهای اینترنتی نزد کاربران بودیم و در این میان، ما هم‌اکنون می‌توانیم نگاه اجمالی به واژه‌های پراهمیت کاربران برای جست‌وجوهای اینترنتی در سال 2009 بیاندازیم.

حال باید توجه کرد که چه موضوعی بیش از همه برای کاربران اهمیت داشته است؟ نام "مایکل جسکون" به عنوان محبوب‌ترین عنوان در لیست 10 موضوع برتر ما برای جست‌وجو در سایت گوگل انتخاب شده است».


اگرچه گوگل، یاهو و AOL عبارت "مایکل جکسون" را به عنوان محبوب‌ترین عنوان برای جست‌وجوهای اینترنتی در سال جاری منتشر کرده‌اند، لیست منتشر شده از جانب هر یک از این شرکت‌ها کاملا با یکدیگر متفاوت است.


در لیست دو شرکت یاهو و AOL نام "فرح فاوست"(Farrah Fawcett) که سال جاری فوت کرد، "کیم قارداشیان"(Kim Kardashian) از شخصیت‌های برجسته دنیا، "مگان فوکس"(Megan Fox) بازیگر و ... به چشم می‌خورد و لیست 10 موضوع برتر گوگل نیز بیشتر به جست‌وجو در مورد فناوری‌های جدید اختصاص یافته است.

 

() نظرات

پیش بینی فوتبال
پیش بینی فوتبال