تبلیغات
پیش بینی فوتبال
دهکده ترفند دهکده ترفند - سایبروم شبکه خصوصی مجازی SSL ساخت
 

سایبروم شبکه خصوصی مجازی SSL ساخت

نویسنده: Mohaddeseh موضوع: کامپیوتر، 

 

بر اساس یک پژوهش، میزان برآورد از حجم نیاز بازار به محصولات SSL VPN در سال 2008، در حدود 506 میلیون دلار تخمین زده شد و بر اساس بررسی‌های انجام شده، این میزان تا سال 2010 رشدی در حدود 14% خواهد داشت.

نیاز سازمان‌ها به انتخاب راهکار امنیتی خاص که خلاءهای موجود در زیرساخت شبکه را برطرف کرده و عملکرد بالایی را از خود به نمایش بگذارد، به طور فزاینده‌ای در حال افزایش است. به همین دلیل هر سازمان با انتخاب دستگاه‌های SSL VPN ، علاوه بر بهره‌وری و صرفه‌جویی در سرمایه‌ها، فعالیت‌های تجاری خود را به کمک این دستگاه آسان‌تر پیش خواهند برد.
 


از این رو Cyberoam، از ارائه SSL VPN روی یک سخت‌افزار مجزا خبر داد. این در حالیست که سابق بر این، این امکان در دستگاه‌های UTM Cyberoam تعبیه شده بود. بدین ترتیب Cyberoam در جمع معدود تولیدکنندگان دستگاه‌های SSL VPN در دنیا قرار گرفت که توانسته‌اند راهکارهای امنیتی انعطاف‌پذیر با کاربردی ویژه ارائه کرده و نیاز مشتریان در یک مورد خاص امنیتی را پاسخ دهند.


دستگاه‌های SSL VPN، امکان مدیریت محیط‌های کاری از راه دور را به کمک سه قابلیت مدیریت دستگاه‌ها بصورت مجازی بر اساس VMware، دستگاه با کابرد مشخص و تعریف شده و نرم‌افزار نصب فراهم می‌کنند. Harish Chib، قائم مقام و مدیر توسعه و تجارت‌های جدید سایبروم می‌گوید: "محصول جدید بصورت مجازی و بر اساس VMware می‌باشد و با امکانات متعدد هزینه‌های سازمانی را بطور محسوسی کاهش می‌دهد.


او می‌افزاید: "با توجه به نیاز برخی سازمان‌ها به حرکت به سمت و سوی محیط‌های مجازی، ما دو گزینه را پیشنهاد می‌کنیم: دستگاه مختص کاربردی ویژه و نرم‌افزار نصب که با دستگاه‌های موجود همگام می‌شوند".


لازم به ذکر است دستگاه‌های SSL VPN Cyberoam به مشتریانی که کاربرانی متعدد در نقاط مختلف جغرافیایی را دارند، این امکان را می‌دهد تا از طریق ارتباط امن مجازی، برنامه‌هایی نظیر Outlook,FTP، اینترانت و برنامه‌های تحت وب را مانند سایر کاربران اجرا کرده و بدین ترتیب نیاز به دسترسی به شبکه مجموعه را تامین کنند. از سویی، پروفایل و Desktop هر کاربر براحتی و پس از گذر از دیواره آتش UTM، در اختیار وی قرارگرفته و او می‌تواند به سرویس‌ها و منابع مجاز در شبکه از طریق این کانال امن دسترسی پیدا کند.


گفتنی است این کمپانی در حال حاضرمحیط شبیه‌سازی شده دستگاه‌های SSL VPN را به صورت رایگان و مجازی به مدت 30 روز وبرای 5 کاربر از طریق آدرس اینترنتی http://www.cyberoam.com/sslvpn.html در اختیار علاقه‌مندان قرار داده است.

 

() نظرات

پیش بینی فوتبال
پیش بینی فوتبال