تبلیغات
پیش بینی فوتبال
دهکده ترفند دهکده ترفند - شكایت چینی‌ها از لپ‌تاپ‌های معیوب هیولت پاكارد
 

شكایت چینی‌ها از لپ‌تاپ‌های معیوب هیولت پاكارد

نویسنده: Mohaddeseh

 

بیش از صد مصرف‌كننده چینی علیه لپ‌تاپ‌های معیوب هیولت پاكارد شكایت رسمی تنظیم كرده‌اند كه این شركت آمریكایی را در معرض پیگیری حقوقی قرار می‌دهد.

به گزارش سرویس فن‌آوری اطلاعات خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، به گفته وكیل این گروه، این شكایت مربوط به كارت ویدیویی است كه بیش از حد داغ شده و موجب بد كار كردن دستگاه می‌شود.

بر اساس این گزارش، حدود 170 چینی به سازمان دیده‌بان كنترل كیفیت این كشور بابت این مشكلات كه برخی از آن‌ها مربوط به سال 2007 است، شكایت كرده‌اند.

مصرف‌كنندگان شاكی خواهان تحقیق و دستور دولت به هیولت پاكارد برای جمع‌آوری لپ‌تاپ‌های معیوب هستند؛ هیولت پاكارد در واكنش به این شكایت با انتشار بیانیه‌ای اعلام كرد كه در ماه نوامبر 2007 برنامه‌ای برای تعمیر رایگان لپ‌تاپ‌های معیوب خود اجرا كرده است و از اظهارنظر مستقیم درباره این شكایت خودداری كرد.

این سازنده رایانه سه‌چهارم را از درآمدش را از خارج از بازار خانگی‌اش به دست می‌آورد. به طوریكه ماه گذشته اعلام كرد كه فروشش در كشورهای نوظهور برزیل، روسیه، هند و چین كه برخوردار از سریع‌ترین نرخ رشد هستند، نسبت به یك سال قبل 41 درصد افزایش یافته است.

 

() نظرات

پیش بینی فوتبال
پیش بینی فوتبال